Каталог товарів
Популярні категорії

Лінолеум купити | лінолеум ціна

Лінолеум купити | лінолеум ціна

Ласкаво просимо в "Linol.com.ua". У світ підлогових покриттів і в великий вибір низьких цін! Пропонуємо купити лінолеум в Україні за вигідною ціною з доставкою.

За рівнем попиту, популярності, практичності і довговічності, в сфері оздоблювальних матеріалів і покриттів для підлоги для будинку знайдеться небагато фурнітури, яка зрівнятися з лінолеумом.

Історія появи лінолеуму йде глибоко в сімнадцяте сторіччя і ознаменовується появою першого промасленого полотна, яке по праву вважається першим предком сучасного підлогового покриття. Другим, більш повноцінним матеріалом з ознаками виробництва рулонної фурнітури, стає в 1863 році, запатентований англійцем Ф. Уолтоном, виріб під назвою, - камптулікон. А з додаванням масел і оліфи в серійне виробництво вийшов перший матеріал, який має в своїй основі технологію виробництва натурального лінолеуму. З того самого 1864 року лінолеум купити в світі стало набагато простіше.

Купити лінолеум в Україні, власне кажучи, на території майбутньої України, стало можливо вже на початку двадцятого століття. І, на той момент Російська імперія, була лідером з виробництва цього матеріалу. Більшість фабрик було зосереджено саме тут, на території сучасної Одеської області. Після революції, лідерство було втрачено, і лінолеум купити, вже можна було лише іноземного виробництва. До п'ятидесятих років двадцятого століття, більшість фабрик Радянського Союзу перейшли на виробництво ПВХ - виробів і покриттів для підлоги, мало що мають спільного з натуральним лінолеумом, але, тим не менш, назва була збережена.

Лінолеум ціна, на який була вже доступна, миттю став популярний в застосуванні при обробці великої кількості нового житла, що будується. Всі квартири, що здаються в експлуатацію, були обов'язково встелені лінолеумом. І до нафтової кризи в 1973 році, ПВХ - лінолеум залишався найдоступнішим і популярним матеріалом у нас в країні.

Новий виток популярності цього покриття почався вже в кінці двадцятого - початку двадцять першого століття. Поява нових технологій виробництва, можливість зміни метрики матеріалу, структури і фактури виробів, колірної гами, різних малюнків та принтів. Все це привернуло нових споживачів на добре перевірений часом товар. Лінолеум купити стало можливо у відповідності з різними вимогами. Для побутових і промислових приміщень, для офісів і житлових кімнат. Натуральний, синтетичний, комбінований. Для приміщень з високою і малою прохідністю.

Особливо варто відзначити підвищення терміну служби цього покриття для підлоги. І хоча він все ще поступається довговічною керамічній плитці і дорогому паркету, але, при правильному монтажі і укладанні здатний експлуатуватися більше двадцяти років. При цьому, багато великих компаній - виробники, такі як, «Алекс 3», надають на свою продукцію гарантію не менше десяти років. Що безперечно говорить про високу якість виробленого матеріалу. Лінолеум купити можна виробництва практично будь-якої країни.